Уважаемые покупатели ! Наш сайт временно в процессе перенастройки ( с 26.06.26 по 30.06,26 ), заказы принимаются и отправляются только в телефонном режиме и по полной предоплате! С 1 июля 2026 года сайт возобновит работу в нормальном режиме !
Не рекомендую. Оформив післяплату. Почали вимагати передоплату. Вимагали надіслати Новою поштою (Я замовлення Укрпоштою) На запитання про коробку запечатано, не відповіли, скасували замовлення. На питання чому скасовано замовлення, ви не забираєте товар у відгуках на вас написано. Мутна контора, товар найшвидше БУ, злякалися перевірю і відправлю їм назад. Категорично не рекомендую.
Комментарий продавца
Нажаль люди бувають різні і ріний настрій . Ми працюємо більше 12 років і завжди поважаємо покупців , але нажаль в деяких випадках ми просимо передплату за товар - просимо не не вимагаємо ( сума не більше 200грн ) , це страховка на випадок якщо хтось не прийде за посилкою . Продаємо тільки якісний, оригінальний , новий товар . Цей не виключення - на нього дуже багато гарних відгуків - всі клієти задоволені!
Отзывы о компании "BANAN" Интернет-магазин
Не рекомендую. Оформив післяплату. Почали вимагати передоплату. Вимагали надіслати Новою поштою (Я замовлення Укрпоштою) На запитання про коробку запечатано, не відповіли, скасували замовлення. На питання чому скасовано замовлення, ви не забираєте товар у відгуках на вас написано. Мутна контора, товар найшвидше БУ, злякалися перевірю і відправлю їм назад. Категорично не рекомендую.
Нажаль люди бувають різні і ріний настрій . Ми працюємо більше 12 років і завжди поважаємо покупців , але нажаль в деяких випадках ми просимо передплату за товар - просимо не не вимагаємо ( сума не більше 200грн ) , це страховка на випадок якщо хтось не прийде за посилкою . Продаємо тільки якісний, оригінальний , новий товар . Цей не виключення - на нього дуже багато гарних відгуків - всі клієти задоволені!
Навіть місяць не проробив згорів не рекомендую
Гарний інвертор!